.

.

Одлична цена
BOODUN Половина Прст Велосипедизам Ракавици BMX DH Планински Велосипед Велосипед Guantes Ciclismo MTB Ракавици Спуст Полу Прст Ракавици

BOODUN Половина Прст Велосипедизам Ракавици BMX DH Планински Велосипед Велосипед Guantes Ciclismo MTB Ракавици Спуст

DEN 645.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
Lycra,Полиестер,Микрофибер
Тип:
Половина Прст
Бренд Име:
Boodun
Број На Модел На:
BD-CGA-2171023
Пол:
Мажи
Функција:
Перат
Пол:
мажи жени
Екран на допир:
Yes
функција 1:
Се Водат Мрежа
Карактеристика 2:
екран за печатење
функција 3:
Велкро
карактеристика 4:
Микрофибер
Карактеристика 5:
neoprene
Функција 6:
Lycra
Карактеристика 7:
Се повлече тока
Функција 8:
Пена Влошки
Производи во категоријата