.

.

Одлична цена
Прекривачот за Sony Xperia XA1 Плус Случај Ретро Кожа Случај за Xperia XA1+ Dual G3421 G3423 G3412 G3416 G3426 Телефон Кеси & Случај

Прекривачот за Sony Xperia XA1 Плус Случај Ретро Кожа Случај за Xperia XA1+ Dual G3421 G3423 G3412 G3416 G3426 Телефон

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
за Xperia XA1 Плус
Бренд Име:
evolou
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Анти-удар,Тешки Заштита,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
дизајн:
Обична,Гроздобер
Големина:
5.5
Карактеристики:
флип leatehr случај
Тип:
Кожа случај
Стил:
Гроздобер,Бизнис
боја:
црна,кафеава,црвена,бела
Производи во категоријата