.

.

Одлична цена
SONAR Бренд за Lexus RX350 RX330 Светлата Собранието одговара за 2004-2009 Автомобил Оригиналниот со HID фарови модели Сребро домување

SONAR Бренд за Lexus RX350 RX330 Светлата Собранието одговара за 2004-2009 Автомобил Оригиналниот со HID фарови модели

DEN 13560.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

RX350-Година:
2004,2008,2006,2009,2005,2007
Материјал Тип:
ABS/ ПММА/ Стакло итн
Lexus Модел:
RX350
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
Име На Модел:
xs
Специјални Функции:
Осветлување
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Објектот Тежина:
12kg
Бренд Име:
SONAR
Година:
2004-2009
Леќа:
Вклучени
Автомобил модел:
RX350
Напон:
12V
боја:
сребро за домување
Одговара:
Автомобил оригиналниот со КРИЕШЕ верзија фарови
Производи во категоријата