.

.

Одлична цена
НОВИ ReadytoSky 40A OPTO Brushless ESC + 2312 920KV Brushless Мотор Г.С. CCW за F450 S500 S550 Quadcopte

НОВИ ReadytoSky 40A OPTO Brushless ESC + 2312 920KV Brushless Мотор Г.С. CCW за F450 S500 S550 Quadcopte

DEN 1580.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Бренд Име:
Readytosky
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Алатка Материјали:
Сечење
За Возило Тип:
Авионите
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Број На Модел На:
2312 920KV
РК Делови и Accs:
Мотори
Технички параметри:
Вредност 6
Напон:
2-4s
KV:
920KV
Производи во категоријата