.

.

Одлична цена
CHUNGHOP L336 Копија Smart Далечински Управувач Контролер Со Научат Функцијата За ТВ CBL DVD СЕДНА на учење

CHUNGHOP L336 Копија Smart Далечински Управувач Контролер Со Научат Функцијата За ТВ CBL DVD СЕДНА на учење

DEN 105.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
TV
Безжична Комуникација:
Bluetooth
Број На Модел На:
Далечински Управувач Глувчето за ТВ
Пакет:
No
Бренд Име:
Fasdga
Производи во категоријата