.

.

Одлична цена
200pcs/многу Fanshaped ЕМС Не-плетени Ткаенини Electrode Влошки Само-Леплива влошки за физикална Терапија Машина

200pcs/многу Fanshaped ЕМС Не-плетени Ткаенини Electrode Влошки Само-Леплива влошки за физикална Терапија Машина

DEN 2304.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Број На Модел На:
fanshape
Примена:
Телото
Материјал:
Не-плетени
Бренд Име:
mingyushangmao
Големина:
72*45mm
Дебелина:
1-1.5 mm
Користење на времето:
about50
Производи во категоријата