.

.

Одлична цена
Првата Нордиска стил бел ѕид светлина бања спалната соба кабинет огледало светилка огледало осветлување пакет пост ѕид светилки ZA1130604

Првата Нордиска стил бел ѕид светлина бања спалната соба кабинет огледало светилка огледало осветлување пакет пост

DEN 2352.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Абажур Боја:
L42CM, L58CM
Температура На Боја:
топла светлина, бела светлина
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Сенка Тип:
Железо
Бренд Име:
WINZSC
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Железо
Е dimmable:
Yes
Осветлување Област:
15-30square метри
Материјал:
Легура
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
012
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Арт Деко
Боја На Каросеријата:
Бела
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Карактеристики:
013
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
База Тип:
LED
Производи во категоријата