.

.

Одлична цена
1 Робот десно тркало за замена irobot roomba 500 600 700 800 560 570 650 780 880 900 Роботот делови

1 Робот десно тркало за замена irobot roomba 500 600 700 800 560 570 650 780 880 900 Роботот делови

DEN 1171.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Правосмукалка Делови
Вакуум Дел Тип:
тркала
Број На Модел На:
за irobot Roomba 500 600 700 800 560 570 650
Производи во категоријата