.

.

Одлична цена
Wekays За Apple IPad Про 10.5 инчен Преносни Куче Кожа Флип Funda Случај За Coque IPad Про 10.5 2017 Таблета Покрие Случај Про 10.5

Wekays За Apple IPad Про 10.5 инчен Преносни Куче Кожа Флип Funda Случај За Coque IPad Про 10.5 2017 Таблета Покрие

DEN 349.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Стил:
Моден
Материјал:
кожа
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Бренд Име:
Wekays
Број На Модел На:
За Apple Подлога на Apple IPad Про 10.5 инчен 2017
Должина:
9.9inch
Пакет:
No
Функција:
Мека,Shockproof,Анти-Прашина
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.5
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Ширина:
6.9inch
Модел Компатибилност:
За Apple Подлога на Apple IPad Про 10.5 инчен 2017
За IPad Модел:
iPad Про 10.5 инчен
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Направен во :
Кина
Материјал:
СТП Кожа + Меки Силиконски
Стил:
Нови Пристигнување Модни Луксузни Симпатична Цртан филм Куче, Мачка на Животните за Деца
категорија:
Таблета Додатоци
Тип:
Таблета Опфаќа Случаи Торба Школка За Заштита На Кожата Fundas Coque Capa
Функција:
Стојат Носителот Картичка Паричникот Преносни Портфолио Случај Торба .
функција 1:
За Apple Подлога на Apple IPad Про 10.5 инчен 2017 Про 10.5
Карактеристика 2:
За IPad Про 10.5 инчен 2017 СТП Кожа Флип Куче Животинско Покрие Случаи
функција 3:
За IPad Про 10.5 инчен 2017 Носителот Стојат Кожа Покрие Случај
карактеристика 4:
Fundas Coque Capa За Apple Подлога на Apple IPad Про 10.5 2017 10.5 инчен
Производи во категоријата