.

.

Одлична цена
Есен/зима нова мода волнени грб 2018 Жените долго ретро plaid паркови волнени јакна грб Двојно гради лабава џеб overcoat

Есен/зима нова мода волнени грб 2018 Жените долго ретро plaid паркови волнени јакна грб Двојно гради лабава џеб overcoat

DEN 1032.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Декорација:
Копчето,Џебови
Број На Модел На:
WC093
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
OLGITUM
Тип:
Лабава
Материјал:
Кашмир,Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
Волнени
Шаблон Тип:
Plaid
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Двојно Гради
Стил:
Слатка
Облека Должина:
Долго
Производи во категоријата