.

.

Одлична цена
2017 зима жените нови 2-парче костим кашмир поврзана cardigan мода обичните панталони гроздобер две парче сет женски

2017 зима жените нови 2-парче костим кашмир поврзана cardigan мода обичните панталони гроздобер две парче сет женски

DEN 3792.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
PAFUTIN
Материјал:
Кашмир,Волна
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Appliques
Јака:
Turtleneck
Sleeve Стил:
Редовни
Панталона Затворање Тип:
Drawstring
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Пол:
Жените
Содржина:
31% (содржи) -50% (содржи)
Материјал:
Cashmere
Боја Класификација:
Сино Бела Сива
Големина:
38(S) 40(M) 42(L)
Оглас Година сезона:
2017 зима
Производи во категоријата