.

.

Одлична цена
Црвено 2018 враќањето дома Фустани А-линија Душо Коленото Должина Сатен Backless Домот Коктел Фустани

Црвено 2018 враќањето дома Фустани А-линија Душо Коленото Должина Сатен Backless Домот Коктел Фустани

DEN 1440.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, Custom Size
Повод:
Враќањето дома
Тип На Објект:
враќањето дома фустани
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Декорација:
Никој
Бренд Име:
HVVLF
Производи во категоријата