.

.

Одлична цена
РК Автомобил HSP 106022 106023 1:10 1/10 алуминиум легура задебелување тип на преден и заден амортизер плоча 166022 06013 06058 166023

РК Автомобил HSP 106022 106023 1:10 1/10 алуминиум легура задебелување тип на преден и заден амортизер плоча 166022

DEN 229.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
BLLRC
Материјал:
Метал
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
106022 + 106023
Технички параметри:
KV1100
Големина:
1/10
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
преден и заден амортизер
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
преден и заден амортизер
Тежина На Пакет:
0.150kg (0.33lb.)
DIY Материјали:
Таписерии изработка
is_customized:
Yes
Потеклото на Земјата:
Кина
Структура:
Други
квалитет:
Супериорен производ
Suivice:
Висок Квалитет на услуга
боја:
како што е прикажано на сликата
Модел:
106022 + 106023
Додатоци локација:
преден и заден амортизер
Производи во категоријата