.

.

Одлична цена
Бебе Девојка Хулахопки Мики Pantyhose Девојка Цртан филм Модел Чист Памук Симпатична Коленото Високи Чорапи се Задржи Топло 2-9 година детски Хулахопки

Бебе Девојка Хулахопки Мики Pantyhose Девојка Цртан филм Модел Чист Памук Симпатична Коленото Високи Чорапи се Задржи

DEN 276.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
2-3T, 4-6T, 7-9T
Бренд Име:
MiZi TerJoJo
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цртан филм
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
bj1734
Материјал:
Памук
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима,Лето
Материјал:
Памук
Производи во категоријата