.

.

Одлична цена
За Xiaomi 4 Mi 4 Mi4 М4 Камера Flex Кабел Висок Квалитет Тестирани Назад / Предната Камера Бесплатен Превозот Со Следење На Број

За Xiaomi 4 Mi 4 Mi4 М4 Камера Flex Кабел Висок Квалитет Тестирани Назад / Предната Камера Бесплатен Превозот Со Следење

DEN 191.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Предната Камера, Задната камера
дизајн:
Бар
Бренд Име:
Wearson
Број На Модел На:
MI4
Компатибилен Бренд:
за Xiaomi
Тип:
Mi4 На Модулот На Камерата Flex Кабел
Производи во категоријата