.

.

Одлична цена
ERIKC 0928400750 премерување вентил единица 0 928 400 750 мерење на вентил за да го поставите 0928 400 750 ЗА Hyundai за 0445010206 ( 0445010207 )

ERIKC 0928400750 премерување вентил единица 0 928 400 750 мерење на вентил за да го поставите 0928 400 750 ЗА Hyundai

DEN 712.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Должина:
1
Материјал Тип:
Челик
Објектот Ширина:
1
Осветленост Дел Број:
0928400750
Поставување на Возило:
дизел моторот пумпа
Другиот Дел Број:
0928400750
Објектот Висина:
1
Бренд Име:
OL
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Земја/Регион на Производство:
CN
Производителот Дел Број:
0928400750
Специјални Функции:
премерување вентил
Објектот Тежина:
300g
Модел Нема:
0928400750
Одговараат пумпа Без:
0 928 400 750
Одговараат на автомобил:
дизел моторот пумпа
Сертификат:
CE , ISO9001
Примена:
дизел пумпа
Автомобил Производител:
Заменлив
Производи во категоријата