.

.

Одлична цена
Sonoff Т1 2 Банда Smart WiFi Ѕид Допир RF 86 Тип велика БРИТАНИЈА Светлина Switch Smart Home Автоматизација Модул Далечински Управувач Smart Префрлате

Sonoff Т1 2 Банда Smart WiFi Ѕид Допир RF 86 Тип велика БРИТАНИЈА Светлина Switch Smart Home Автоматизација Модул

DEN 455.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Камера Опремена:
No
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
Sonoff Т1 2gang
Бренд Име:
SONOFF
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Напојување:
90V-250V AC
Max. Тековната:
2А/250V/банда
Max. Моќност:
600W/банда
Безжична стандард:
WiFi 2.4 GHz & 433MHz RF
Материјал:
ABS V0+ Зајакнато Стакло Panel
димензија:
86MM*86MM
Производи во категоријата