.

.

Одлична цена
Топаз~Големина 288pcs/пакет SS30~SS40 Круг Кристал лабава pointback кристал,Стакло лепак за помине уметност rhinestones

Топаз~Големина 288pcs/пакет SS30~SS40 Круг Кристал лабава pointback кристал,Стакло лепак за помине уметност rhinestones

DEN 146.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
ss30 288pcs, ss31 288pcs, ss32 288pcs, ss33 288pcs, ss34 288pcs, ss35 288pcs, ss36 288pcs, ss37 288pcs, ss38 288pcs, ss39 288pcs, ss40 288pcs
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Кристално
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
zhanwSP
Број На Модел На:
сите големина instock
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
10g
Број На Модел На:
Точка Назад Кристал/Стакло Помине Уметност Кристал
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли,Автомобил,Телефон.Подлога
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Состојба:
Висок Квалитет и Сосема Нов
Точка име :
Poinback rhinestoens
Големина:
all size instock
Производи во категоријата
DEN 249.60 -40 %

DEN 6480.00 -40 %