.

.

Одлична цена
Мултифункционален СТП Кожа Ткиво Кутија за Складирање Торба Козметички Торба Нордиските Модерниот Транспорт Количка Автомобил Дома Трпезариска Маса Ткиво Кутиј?

Мултифункционален СТП Кожа Ткиво Кутија за Складирање Торба Козметички Торба Нордиските Модерниот Транспорт Количка

DEN 408.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Обликот:
правоаголник
Решетки Количина:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Техника:
Сјајни
Број На Модел На:
Плоштад козметички складирање цевка
Бренд Име:
SAFEBET
Употреба:
ткиво кутија
Производот:
ткиво кутија
Капацитет:
Други
Оптоварување:
Други
Спецификација:
20 * 8 * 8cm
Материјал:
СТП Кожа
Тип:
Плоштад козметички складирање цевка
Материјал:
СТП Кожа
боја:
како на слика
Вкупната големина:
19*13*13cm
Пакет Се Вклучени:
1pc
функција 1:
Мултифункционален торба, е практично картон, складирање кутија, козметички торба
Карактеристика 2:
погоден за секое место во домот, вклучувајќи го автомобилот, исто така, важи и
функција 3:
Копчето за користење на високо-квалитетни хардвер материјали, може да се repeatedl
карактеристика 4:
Општата употреба на боја торби на зелена кожа и домот на животната средина
Карактеристика 5:
Уредни и во согласност автомобил линија, така што торба изгледа повеќе Фан
Производи во категоријата