.

.

Одлична цена
INLINS 3 во 1 IPL Ласер Отстранување на Влакна Машина Безболно Ласерски Епилатор Постојан Бикини 5 Нивоа Home Електрична depilador ласерски

INLINS 3 во 1 IPL Ласер Отстранување на Влакна Машина Безболно Ласерски Епилатор Постојан Бикини 5 Нивоа Home Електрична

DEN 4538.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Приклучок Тип:
НИ Приклучокот, ЕУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Епилатор
Употреба:
Тело,Лице,Бикини,Underarm
Моќност Тип:
Електричен
Материјал:
ABS
Големина:
176 x 46 x 74mm
Бренд Име:
INLINS
Број На Модел На:
LATYS-3
боја:
БЕЛА+ЗЛАТНА
производ тежина:
280g
Извор На Светлина:
Интензивна пулсова светло
Светилка Живот:
400,000 Пулсира/секој
Светилка може да се заменливи?:
Yes (да).
нивоа:
5 нивоа
Muti-функционална:
Трајно отстранување на влакна,подмладување на Кожата, Против акни
Две третман на чекање:
Единствен режим на блиц/ Слајд режим
УВ Заштита:
Yes
полно тело:
лицето, underarms, нозете, градите, грбот и бикини линија
Производи во категоријата