.

.

Одлична цена
S925 Sterling Silver Ретро Тајландски Сребро Мажите И Жените рачно изработени Модни Едноставен Стил Накит Широк-соочуваат со Отворен Заврши Закачам

S925 Sterling Silver Ретро Тајландски Сребро Мажите И Жените рачно изработени Модни Едноставен Стил Накит Широк-соочуваат

DEN 1292.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Гем Боја:
9mm Ширина 33.8 G
Бренд Име:
STARYEE
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
CCGTC
Стил:
Гроздобер
Повод:
Партија
Број На Модел На:
QBC171121
Се Променливи Во Големина:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Страна Камен:
Никој
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Производи во категоријата