.

.

Одлична цена
НОВИ 12V 125A АЛТЕРНАТОР 1287801BO 11234

НОВИ 12V 125A АЛТЕРНАТОР 1287801BO 11234

DEN 2880.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Осветленост Дел Број:
1287801BO 11234
Објектот Висина:
20
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
1287801BO 11234
Поставување на Возило:
моторот
Објектот Должина:
20
Другиот Дел Број:
1287801BO 11234
Специјални Функции:
алтернатор
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
6kg
Бренд Име:
HNROCK
Објектот Ширина:
20
Votage:
12
ЗАСИЛУВАЧ:
125
Производи во категоријата