.

.

Одлична цена
10pcs/многу Нови CD2003GB CD2003 СОП-16 Единствен фрекфентна модулација, амплитудата модулација, радио коло IC чип

10pcs/многу Нови CD2003GB CD2003 СОП-16 Единствен фрекфентна модулација, амплитудата модулација, радио коло IC чип

DEN 47.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
SMD
Број На Модел На:
CD2003GB
Бренд Име:
FSXSEMI
is_customized:
Yes
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
IC
Примена:
Меѓународниот стандард
Производи во категоријата