.

.

Одлична цена
2017 Нов Брз Суво Лето mens Плажа одбор шорцеви surf siwmwear пливаат шорцеви за Мажи Спортски сали шорцеви jul21

2017 Нов Брз Суво Лето mens Плажа одбор шорцеви surf siwmwear пливаат шорцеви за Мажи Спортски сали шорцеви jul21

DEN 258.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
iShine
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Брз Сува
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
плажа шорцеви
Материјал:
Полиестер
Стил:
Ткаенина Име:
Полиестер влакна
боја:
Црна, Сина
Големина:
Применливи Сцени:
Погодни за сезоната:
Панталони устата стил:
Функција:
брз сува,удобно,неврзан
Шаблон Тип:
Печати
Предмет Тип:
Шорцеви
Производи во категоријата