.

.

Одлична цена
50PCS 11cm Нова скала модел DIY модел правење на дрвјата Зелени Модел Жичен Treesfor Градина Пакет Улица Изгледот

50PCS 11cm Нова скала модел DIY модел правење на дрвјата Зелени Модел Жичен Treesfor Градина Пакет Улица Изгледот

DEN 768.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Тип:
За моделот дизајн
Број На Модел На:
SSYX108
Количината на Предмети во Собата:
50
Предупредување:
Не Се Јаде
Возраст Опсег:
Grownups
Бренд Име:
SHUNSHENGMODEL
Скала:
1/25--1/50
Тема:
Модел
Материјал:
Жица
Материјал:
Жица
Карактеристики:
Образование,Раниот Развој,Мини
звук:
silent
Возраст Опсег:
Grownups
is_customized:
yes
боја:
Средината зелена
Број На Модел На:
SSYX108
Производи во категоријата
DEN 2880.00