.

.

Одлична цена
HSP 80127 250CC 250ml Бела Пластика Гориво Рефил Шише за РК Сите Скала Модел на Автомобил

HSP 80127 250CC 250ml Бела Пластика Гориво Рефил Шише за РК Сите Скала Модел на Автомобил

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
РК Делови и Accs:
Гориво
Пластични Тип:
PP
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Стартер
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
HSP
Алатка Материјали:
Алатки
Број На Модел На:
80127
Материјал:
Пластични
Надградба На Делови/Додатоци:
Гориво Рефил Шише
Модел:
80127
Опис:
Гориво Рефил Шише за РК Сите Scal
Производи во категоријата
DEN 2880.00