.

.

Одлична цена
1000PCS 1.5 cm 3/5 Пинк круг чувствува влошки за цвет брошеви'back,круг чувствува изолација не-плетени кругови закрпи appliques

1000PCS 1.5 cm 3/5 Пинк круг чувствува влошки за цвет брошеви'back,круг чувствува изолација не-плетени кругови закрпи

DEN 224.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
1.5cm
Накит Наоди Тип:
Изолација
Бренд Име:
MAUTSU
Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Ширина:
1.5cm
Број На Модел На:
FS2636
Производ Карактеристики:
не-плетени кругови
Објектот Должина:
1.5cm
Објектот Тежина:
0.02g
Материјал:
Ткаенини
Големина:
1.5cm
Производи во категоријата