.

.

Одлична цена
Лесни доградба на Акрилни Нокти Печат Плочи Транспарентен Печат Шаблони Слика полски Easy Transfer Алатка XYK17 Голем Цвеќе Стил

Лесни доградба на Акрилни Нокти Печат Плочи Транспарентен Печат Шаблони Слика полски Easy Transfer Алатка XYK17 Голем

DEN 30.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Дефиниција
Шаблон Тип:
Печат
Број На Модел На:
XYK
Тежина:
0.35kg
Материјал:
Акрилик
Големина:
14.5x9.5cm
Количина:
1
Бренд Име:
KASAKO Docai
Производи во категоријата