.

.

Одлична цена
Громот Јастреб Gunship Авиони Забавно 3d Метал Diy Минијатурен Модел Колекции Загатка Играчки за Деца Образовни Момче Спојување Хоби Зграда

Громот Јастреб Gunship Авиони Забавно 3d Метал Diy Минијатурен Модел Колекции Загатка Играчки за Деца Образовни Момче

DEN 623.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тема:
Филм & TV
Бренд Име:
MY
Возраст Опсег:
> 14 години
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Никој
Материјал:
Метал
Тип:
Assembles Креативни играчка
Предупредување:
внимателно!се избегнат повреди од остри рабови
Скала:
Скала Минијатура Italia In Miniatura
Количината на Предмети во Собата:
unknow
боја:
како слик
Материјал:
Нерѓосувачки челик (ФОТО-ГРАВИРАЊЕ ДЕЛОВИ)
Функција:
интелигенција играчки
Цел:
едукативни играчки
специјалност:
градење на играчки
поштенски:
Дел Земјата Бесплатен Превозот
Трговија на големо:
Yes
Тема:
Други
Производи во категоријата
DEN 2880.00 -70 %