.

.

Одлична цена
Висок Квалитет Alumium ЦПУ Машински Ултра Цилиндар на Главата за Airsoft AEG Вер.3 Менувачот G36/ G36C / ЛУЗНА / MASADA

Висок Квалитет Alumium ЦПУ Машински Ултра Цилиндар на Главата за Airsoft AEG Вер.3 Менувачот G36/ G36C / ЛУЗНА / MASADA

DEN 331.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
G36
Бренд Име:
GHOSTFOX
Производи во категоријата