.

.

Одлична цена
Т Тип 1.6 Метри шофершајбната гума печат Лента Автомобил Инструмент-таблата Звучна Изолација

Т Тип 1.6 Метри шофершајбната гума печат Лента Автомобил Инструмент-таблата Звучна Изолација

DEN 206.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
гума печат
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
FEELWIND
Година:
2016 година
Објектот Должина:
1.6m
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
гума печат
Објектот Висина:
1inch
Производи во категоријата