.

.

Одлична цена
Висок квалитет! Целосен сет багажникот душеци за KIA Ниро 2017 носат-отпор Лесно да се чисти карго лагер теписи за Ниро Година,Бесплатен превозот

Висок квалитет! Целосен сет багажникот душеци за KIA Ниро 2017 носат-отпор Лесно да се чисти карго лагер теписи за

DEN 5256.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Боја Име:
Кафеава, црна со црвени, црни, со беж, вино црвено, беж, Црна
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Бренд Име:
RUIRI
Материјал Тип:
вештачка кожа
Производ Карактеристики:
носат-отпор,трајни,водоотпорни,Лесно за чистење
Производ вклучува:
багажникот мат + назад мат + двете страни душеци
Производи во категоријата