.

.

Одлична цена
Гума багажникот мат за PEUGEOT 207 301 307 308/CC 2011 2012 2013 2014 2015 ГОДИНА ПОДИГАЊЕ на ЛАГЕР ЗАДНИТЕ ТРУПОТ ТОВАР ДУШЕЦИ на ПОДОТ ФАХ ТЕПИХ

Гума багажникот мат за PEUGEOT 207 301 307 308/CC 2011 2012 2013 2014 2015 ГОДИНА ПОДИГАЊЕ на ЛАГЕР ЗАДНИТЕ ТРУПОТ

DEN 2832.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Боја Име:
ЗА 207, ЗА 301, ЗА 307, ЗА 308, ЗА 308CC
Материјал Тип:
Гума
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
боја:
Црна
Тип На Објект:
Багажникот Душеци & Теписи
Гума:
Рециклираат гума
Специјални Функции:
Обичај се вклопуваат
tem Тежина:
Околу 3 кг
НЕ СЕ ЛИЗГА:
Водоотпорен
Автомобил Направи:
За PEUGEOT 207 301 307 308/CC 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година
Производи во категоријата
DEN 2880.00