.

.

Одлична цена
114x10x2mm Dentiform Дрво сладолед Стап Дрвени Lollipop Popsicle Стапови Деца DIY Занаети Модел Алатки - Природни 500pcs/многу

114x10x2mm Dentiform Дрво сладолед Стап Дрвени Lollipop Popsicle Стапови Деца DIY Занаети Модел Алатки - Природни

DEN 672.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Сладолед Алатки
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
LA0245
Бренд Име:
OnnPnnQ
Материјал:
Дрво
Функција:
Еко-Пријателски
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед Стапови
Производи во категоријата
DEN 2880.00