.

.

Одлична цена
CNC Палка на Резервоар за Гориво Покритие За Хонда CBR 600 F2 F3 F4 F4i 929 900 954 1100 1100xx 1000RR Мотоцикл Масло Капа Додатоци Гас Капа

CNC Палка на Резервоар за Гориво Покритие За Хонда CBR 600 F2 F3 F4 F4i 929 900 954 1100 1100xx 1000RR Мотоцикл Масло

DEN 935.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
црна, златна, сребрена, црвена, сина, зелена, титаниум, портокал
Тип На Објект:
Резервоарот Опфаќа
Објектот Тежина:
0.3kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
CBR 600 F2 F3 F4 F4i 929 900 954 1100 1100xx 1000RR
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Специјални Функции:
маска
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
ELFRhino
Тип Item1:
CNC Гас Капа
Тип Item2:
гас капа
Тип Item3:
резервоарот капа
Тип Item4:
креативна маска
Тип Item5:
Бензински Маска
Тип Item6:
Резервоар За Гориво Маска
Тип Item7:
мото додатоци
Тип Item8:
CNC Гориво Гас Капа
Тип Item9:
масло капа
висок-квалитет:
Yes
Производи во категоријата