.

.

Одлична цена
7 ЛЕР Светилки Сијалица, RGB Ореол Ангел Око со Bluetooth Далечински управувач за 1997~2017 Jeep Wrangler JK, ЗАБ CJ Hummer H1 H2

7 ЛЕР Светилки Сијалица, RGB Ореол Ангел Око со Bluetooth Далечински управувач за 1997~2017 Jeep Wrangler JK, ЗАБ

DEN 4224.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Надворешни Тестирање И Сертификација:
Dot
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Материјал Тип:
Алуминиум
Wrangler-Година:
2010,2012,2007,2011,2015,2013,2009,2014,2008
Специјални Функции:
RGB
Име На Модел:
Y-RGB40
Објектот Тежина:
3.5kg
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
YAIT
Објектот Дијаметар:
7inch
Jeep Модел:
Wrangler
Напон:
DC12-24V
Леќа:
Вклучени
Година:
2017
Тип На Објект:
Фарови
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
Комбо
Производи во категоријата
DEN 2880.00 -80 %