.

.

Одлична цена
Силиконска Гума Wiper Ножеви За Ауди А6 C6 4F 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Шофершајбната Wiper Авто Додатоци

Силиконска Гума Wiper Ножеви За Ауди А6 C6 4F 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Шофершајбната Wiper Авто

DEN 479.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Тежина:
0.3kg
A6-Година:
2012,2010,2006,2007,2009,2008,2011,2004,2005
Audi Модел:
A6
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Бренд Име:
Mikkuppa
Материјал Тип:
Природна Гума
Објектот Ширина:
22inch
Година:
2016Year
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
22inch
Име На Модел:
CPK101
Модел, Име:
CPK1
Количина:
Пар
Квалитет:
Висок квалитет
Година:
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
автомобил се направи:
за AUDI A6 C6 4F
Потекло:
NingBo Кина
Пред Wiper Големина На:
22+22
Адаптер:
Специфични-Fit
Производи во категоријата