.

.

Одлична цена
CNC Алуминиум Универзален Мотор Огледало мотор Странични Ретровизори Rearview Огледало За KTM 690 ВОЈВОДАТА 990/1290 СУПЕР ВОЈВОДАТА RC8/R Orang

CNC Алуминиум Универзален Мотор Огледало мотор Странични Ретровизори Rearview Огледало За KTM 690 ВОЈВОДАТА 990/1290

DEN 1151.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Злато, Портокал, Сребрена, Црвена, Сина, Црна
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Висина:
10cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
15cm
Име На Модел:
РА-РМ-007
Објектот Должина:
25cm
Објектот Боја:
Црна
огледало стакло:
Сина
Бои:
сино/златниот/сребрена/црна/црвена
Функција:
мотоцикл ретровизорот
Fitment:
За KAWASAKI Z250 Z800 Z1000 2012 2013 2014 2015
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Количина:
1pair
Производи во категоријата