.

.

Одлична цена
Висок квалитет DC4.5V E10 Led Предупредувачки Сигнал Укажува Светилка Пилот светилка Инструмент Светлина pinballs Светилки бесплатен превозот 5pcs/многу

Висок квалитет DC4.5V E10 Led Предупредувачки Сигнал Укажува Светилка Пилот светилка Инструмент Светлина pinballs

DEN 252.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
1w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Модел:
SMD5050
Просечен Живот (часот):
100000
Број на LED Чип:
5 компјутери
Напон:
DC4.5V
LED Чип Бренд:
Epistar
Прозрачна Флукс:
До 249 Lumens
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Бренд Име:
HCLi
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
N
Обликот:
R
База Тип:
E10
Производи во категоријата