.

.

Одлична цена
Srjtek За Asus ZenFone Живеат ZB501KL LCD Дисплеј + Екран на Допир digitizer 1280X720 5.0 инчен Собранието За ZB 501KL Слободни Алатки

Srjtek За Asus ZenFone Живеат ZB501KL LCD Дисплеј + Екран на Допир digitizer 1280X720 5.0 инчен Собранието За ZB 501KL

DEN 847.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бела
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За Asus Zenfone Живеат ZB501KL
Бренд Име:
ASUS
Компатибилен Бренд:
ASUS
Резолуција На Екранот:
1280x720
Големина:
5 inch
Број На Модел На:
за zb501kl
боја:
Бела
време на испорака:
1-2 работен ден
statu:
Тестирање Пред Превозот
функција 1:
за ASUS ZB501KL
функцијата 2:
за zenfone живеат zb501kl
Функција 3:
За asus zenfone живеат zb501kl оди
Употреба 1:
За asus zenfone zb501kl
Употреба 2:
за asus живеат zb501kl
Производи во категоријата