.

.

Одлична цена
Нови~ 10Pcs Мода Накит Микро отвори поставување CZ шарм Линк Синџир прилагодливи хривнија за Жени

Нови~ 10Pcs Мода Накит Микро отвори поставување CZ шарм Линк Синџир прилагодливи хривнија за Жени

DEN 527.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Бренд Име:
linlidada
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
DIY
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
is_customized:
Yes
Материјал:
CZ Кубни Циркони
Производи во категоријата