.

.

Одлична цена
За Audi A5 Карбонски Влакна Спојлер V Стил Седан Карбонски Влакна Задните трупот крило задниот спојлер додадете на Стилот 4-ВРАТИ 2013 2014 - UP

За Audi A5 Карбонски Влакна Спојлер V Стил Седан Карбонски Влакна Задните трупот крило задниот спојлер додадете на

DEN 2717.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Спојлери
Име На Модел:
Никој
Поставување на Возило:
Задните Трупот крило
Модел Година:
2013 - UP
Осветленост Дел Број:
Никој
Објектот Должина:
50inch
Другиот Дел Број:
Никој
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Бренд Име:
СТИЛ
Специјални Функции:
Декорација
За Возило Брендови/Модел:
Audi
А5-Година:
2015,2013,2014
Објектот Тежина:
1.5kg
Audi Модел:
A5
Земја/Регион на Производство:
Гуангжу, Кина
Производителот Дел Број:
Никој
Објектот Висина:
20inch
Објектот Ширина:
30inch
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
боја:
Сјаен Црн Финиш
Инсталирајте:
Додадете со двојно двострано лента & Лепак
Автомобил Производител:
Audi
Автомобил модел:
A5
Производи во категоријата