.

.

Одлична цена
4D (2 Генералот 3D) Целосно Покривање Калено Стакло За iPhone 7 7 Плус Криви Експлозија заштита Филм 9H тежок Случај На 7 7PLus 4.7 5.5

4D (2 Генералот 3D) Целосно Покривање Калено Стакло За iPhone 7 7 Плус Криви Експлозија заштита Филм 9H тежок Случај

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 плус,iPhone 6s плус,iPhone 6s,iPhone 7 плус,iPhone 6,iPhone 7
Бренд Име:
NFH
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Производи во категоријата
DEN 6480.00 -90 %

DEN 43.20 -90 %

DEN 48.00 -90 %