.

.

Одлична цена
JingXiangFeng 2 парчиња Случај За suzuki За Автомобил субару Логото LED Внатрешни Светла Добредојдовте Вратата Дух Сенка Светилки 12V Предупредување

JingXiangFeng 2 парчиња Случај За suzuki За Автомобил субару Логото LED Внатрешни Светла Добредојдовте Вратата Дух

DEN 240.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
за Lexus, за форд, за фокусот, за шкода, за Land rover, за buick, за mustang, за Hyundai, за suzuki, за субару, за kia, за saab, за Dodge
Објектот Тежина:
0.07
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Lumens:
3200Lm
Бренд Име:
JingXiangFeng
Напон:
12V
Wattage:
5W
Тип На Објект:
Автомобил Вратата На Светла
Име На Модел:
09
Производи во категоријата
DEN 2880.00 -20 %