.

.

Одлична цена
130W Мини Електрични Вежба Променлива Брзина на Ротари Алатка Мултифункционален Мини Вежба 211pcs Моќ Алатка Прибор Електрични вежба алатка

130W Мини Електрични Вежба Променлива Брзина на Ротари Алатка Мултифункционален Мини Вежба 211pcs Моќ Алатка Прибор

DEN 1230.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Не-Оптоварување Брзина:
30000rpm
Број На Модел На:
SK-8211
Фреквенција:
50Hz
Номинална Вртежен Момент:
N/A
Извор На Енергија:
AC
Примена:
Мелење, полирање, дупчење, отстранување на рѓа, сечење
Номинална Напон:
220v
Номинална Влезна Моќност:
130W
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома, DIY
Max. Дијаметар На Дупчење:
3.2 mm
Тежина:
2kg
Вежба Тип:
Мини Вежба
Бренд Име:
TUOYE+
Брзина на промена метод:
6 Позиција променлива брзина
Мелење Глава Дијаметар:
3.2 mm
Collet големина:
6mm
Додатоци:
211pcs
користат за:
Полирање , Abrasiving , Стругање , Дупчење , Резба и така натаму
Type1:
ротари алатка
Type2:
мини електрични вежба
type3:
електрични вежба
type4:
Електрични вежба алатка
type5:
Алат
Производи во категоријата
DEN 2880.00 -16 %