.

.

Одлична цена
1PCS 15mm*10m Розова Зебра Шема Сјајот Лента Декоративни Washi Лента Хартија Scrapbooking Лепливи Ленти за Фото Албум на Канцелариски

1PCS 15mm*10m Розова Зебра Шема Сјајот Лента Декоративни Washi Лента Хартија Scrapbooking Лепливи Ленти за Фото Албум

DEN 28.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M
боја:
Пинк Зебра Сјај
Тип:
селотејп
Број На Модел На:
КК-G30
Бренд Име:
QCUSTOM
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Материјал:
Washi Хартија
Големина:
1.5cm width 10m length/roll
Употреба:
Scrapbooking и Подарок Пакување
Тежина:
15g
Акции:
на располагање
боја:
Како слика покажа
Користење на сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Соодветна возраст:
6+
Производи во категоријата