.

.

Одлична цена
VM85 Висок квалитет на дигитален снимач на глас 8GB Мини USB Флеш Дигитален Аудио Глас Снимање 650Hr Dictaphone WAV MP3 Плеер

VM85 Висок квалитет на дигитален снимач на глас 8GB Мини USB Флеш Дигитален Аудио Глас Снимање 650Hr Dictaphone WAV

DEN 455.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна, Сива, Виолетова
Капацитет:
8GB
Балансиран Од:
No
Бренд Име:
Кан.Дали
Репродукција Формати:
WAV,WMA,MP3
Со Звучници:
Yes
Надворешна Меморија:
No
Пакет:
Yes
Снимање На Аудио Формат:
WAV
Надворешен Микрофон:
No
Број На Модел На:
VM85
Глас Активира Снимање:
Yes
боја:
Црна
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Аудио Формат Поддршка:
MP3, WMA, WAV
Производи во категоријата