.

.

Одлична цена
10PCS PT2222 PT2222001 PT2222-001 СОП-24

10PCS PT2222 PT2222001 PT2222-001 СОП-24

DEN 39.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Состојба:
Нови
Број На Модел На:
10PCS PT2222001 SOP24 нови оригинални чип
Пакет:
СОП
Бренд Име:
CazenOveyi
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Тип:
pcb
Примена:
DIY
Електронски Компоненти & Материјали:
DC-DC
Електронски Компоненти & Материјали 1:
esp32
Електронски Компоненти & Материјали 2:
esp8266
Електронски Компоненти & 3 Материјали:
amplifie
Електронски Компоненти & Резерви 4:
dht22
Електронски Компоненти & Материјали 5:
stm32
Производи во категоријата
DEN 48.00

DEN 43.20