.

.

Одлична цена
Висок квалитет на Проектор Светилка 5J.J6E05.001 за BENQ MX720 / MX662 со Јапонија феникс оригинални светилка режач

Висок квалитет на Проектор Светилка 5J.J6E05.001 за BENQ MX720 / MX662 со Јапонија феникс оригинални светилка режач

DEN 1224.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
5J.J6E05.001
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални
сертификација:
CE
Карактеристики:
Висок Квалитет на голи светилка
Просечен Живот (часот):
2000 година
Производи во категоријата