.

.

Одлична цена
замрзнување Овошје Artemia Ракчиња Тропски Мал морски риби Разговарале Храна Tetra Betta Guppy Кои Рептил Желка домашно Милениче се Хранат 100g

замрзнување Овошје Artemia Ракчиња Тропски Мал морски риби Разговарале Храна Tetra Betta Guppy Кои Рептил Желка домашно

DEN 383.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
100gsm
Тип:
Фарма На Животните
Број На Модел На:
сушени црвени црви
Фарма На Животните Тип:
Пилешко
Материјал:
Храна
Производи во категоријата